[100%OFF]Sıfırdan İlk Müşteriye Freelance Çalışma Kursu

⏱ Duration5 saat
❤ Rating: out of 5.0
📢 language:Türkçe
🎯 Platform: udemy

$69.99

SKU: 2988082 Categories: , Tags: , , ,
📌Notice for our visitors in India::
Udemy has restricted Coupons for Indian users. If Coupons are not working for you, Use VPN to change your country, and use incognito mode to clear cookies then go to the course through our website. 👍

🛠 Requirement

GereksinimlerFreelance Çalışılacak Olan Alanda Bilgi Birikimi

🤔The course targeted for:

Serbest Çalışarak Yerden ve Zamandan Bağımsız Olmak İsteyenler
Online Gelir Elde Etmek İsteyenler

🧾what you will learn:

Freelance Çalışılacak Olan Alanda Bilgi Birikimi

👨‍🏫Instructor

Oluşturan Tolgahan Koyuncu
4,2 Eğitmen Puanı230 Yorum8.851 Öğrenci5 Kurs
                🎁 Coupon Code: A67E2049747268633164

📚 Description

Freelance Çalışarak, Özgür Bir Dünya’ya İlk Adımı Atmak İstiyorsunuz Ama Nereden ve Nasıl Başlayacağınızı Bilmiyormusunuz?

Artık bu kurs ile, daha önce hiçbir tecrübeniz olmamış olsa bile rahatlıkla Freelance dünyasına adım atabilecek ve ilk müşterilerinizi bularak, yerden ve zamandan bağımsız, özgür bir Dünya’ya kavuşabileceksiniz.

Bu kursu tamamen sıfırdan başlayan, hiçbir bilgi birikimine sahip olmayan bir kişinin bile anlayarak, uygulamaya geçirebileceği bir şekilde hazırladım. Ayrıca yine kurs sürecinde aklınıza takılan her hangi bir konu olduğunda bana kolaylıkla Soru-Cevap bölümü üzerinden ulaşabileceksiniz.

Bu kurs sonunda sizde Freelancer olarak hizmet vermeye başlayabilecek, ilk müşterilerinizi bulabileceksiniz.

Peki, Kurs Boyunca Neler Yapacağız?

  • İlk bölümde serbest çalışmaya bir giriş yaparak kursa başlayacağız. Bu bölümün içerisinde hangi alanlarda hizmet verebileceğinizi belirleyeceğiz. Daha sonra serbest çalışan biri olarak sahip olduğunuz avantajlardan ve dezavantajlardan da biraz bahsedeceğiz.

  • İkinci bölümde, Türkiye’de popüler bir freelancer platformu olan Sadeceon’da baştan bir hesap açarak, ilanlar oluşturmaya başlayacağız ve siparişler alacağız.

  • Üçüncü bölümde, yine Sadeceon’a benzer özellikler taşıyan Bionluk platformunu kullanacağız ve buradan sipariş almaya başlayacağız.

  • Dördüncü bölümde, işleri daha profesyonel bir seviyeye taşıyacağız. Bu bölümde, hiçbir bilginiz olamasa bile Wix ile sıfırdan bir internet sitesi oluşturacak ve internet sitemizden de potansiyel müşterilerimizin bizi bulmasını sağlayacağız.

  • Beşinci bölümde, Shopier ile online ödeme almayı ve müşterilerinize kredi kartlarına 12 aya varan taksitler yapabileceksiniz. Hem de tüm bunları bireysel olarak, her hangi bir şirket kurmak zorunda olmadan yapacaksınız.

  • Altıncı bölümde, nasıl yeni müşteriler bulabileceğinizi ve nasıl blog açarak içerik pazarlaması yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca bu bölüme yine müşteri bulma aşamasında ihtiyacınız olacak bazı yazılımları nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

  • Yedinci Bölümde, ilerleyen zamanlarda büyük bir müşteri kitlesine ulaşınca, işlerinizi nasıl yönetebileceğinizi, müşteriler ile etkili iletişimi nasıl sağlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

  • Son olarak sekizinci bölümde de, 0850 ile başlayan bir telefon numarası alarak, daha profesyonel bir izlenim bırakacak ve vergi konusunda da temel bir bilgi edineceksiniz.

Sende tüm bunları ve daha fazlasını öğrenerek, freelance Dünyasına sağlam adımlarla girebilir ve hemen gelir elde etmeye başlayabilirsin…

About Us

 We find free udemy courses & udemy free coupon code to help you learn new thing for free of cost

Join Now For Daily updates on Free courses

Join Now For Free Courses Updates..

Copyright © 2021 ∘ Still Discount

Still Discount
Logo