[100%OFF]Print on Demand Dropshipping ile Sermayesiz E-Ticaret

⏱ Duration3 saat
❤ Rating: out of 5.0
📢 language:Türkçe
🎯 Platform: udemy

$199.99

SKU: 3445030 Category: Tags: , , ,
📌Notice for our visitors in India::
Udemy has restricted Coupons for Indian users. If Coupons are not working for you, Use VPN to change your country, and use incognito mode to clear cookies then go to the course through our website. 👍

🛠 Requirement

Gereksinimlerİnternet Bağlantısı ve Bilgisayar

🤔The course targeted for:

Online İş Modeli Kurarak Gelir Elde Etmek İsteyenler
Tasarımlarını Tüm Dünya’ya Satmak İsteyenler

🧾what you will learn:

İnternet Bağlantısı ve Bilgisayar

👨‍🏫Instructor

Oluşturan Tolgahan Koyuncu
4,2 Eğitmen Puanı230 Yorum9.057 Öğrenci5 Kurs
                🎁 Coupon Code: 8C3FEDD57915449A0A16

📚 Description

Print on Demand Dropshipping yöntemi ile hiçbir ürün üretip, kargolamak zorunda kalmadan, Tüm Dünya’ya Tişört, Kahve Kupası ve onlarca farklı kategorideki ürünü, kendi tasarımlarınız ile buluşturarak satın ve online gelir elde etmeye hemen başlayın!

Print on Demand Dropshipping, Tüm Dünya’da hızla popülerliğini arttırmaya ve insanlara kazanç kapısı yaratmaya devam ediyor. Bu iş modelinin bu kadar popüler olmasındaki ilk sebep, herhangi bir ürün üretmeden, kargolamadan ve fatura kesmek zorunda olmadan, Tüm Dünya’ya tasarladığınız Tişört, ve onlarca farklı kategorideki ürünü, %150 gibi yüksek kâr marjı ile satabilmeye imkan tanımasıdır.

POD Dropsihpping’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını önizleme videoları arasındaki ”Print on Demand Dropshipping Nedir?” adlı videodan daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğitim İçerisinde Neler Yapacağız

  • İlk Bölümde, eğitime bir giriş yaparak başlayacağız. Bu bölümün içerisinde POD Dropshipping’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını, bu iş modeli ile ne kadar para kazanabileceğinizi ve işe başlamak için ne kadar sermaye ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz.

  • İkinci bölümde, hiçbir bilgisayar programı bilmeden, profesyonel tasarımlar, mockuplar ve promosyon videoları hazırlayacağız.

  • Üçüncü bölümde, tasarladığımız ürünleri satabilmek için, E-Ticaret sitesi açacağız. Sıfırdan internet sitemizi kuracak, SEO optimizasyonu gerçekleştirecek ve satış almaya hazır bir hale getireceğiz.

  • Dördüncü bölümde, tedarikçi firmamız olan Printful’da üyelik oluşturacak ve yaptığımız tasarımları sisteme yükleyerek, üretilebilir hale getireceğiz. Daha sonra printful hesabımız ile, internet sitemizi bağlayarak, satış almaya başlayacağız.

  • Beşinci bölümde, internet sitemize farklı stratejiler ile trafik çekmeye ve satıl yapmaya başlayacağız.

Sizde daha fazla beklemeden, online iş modelinizi hemen kurun ve kendinize yeni bir gelir kapısı yaratın.

About Us

 We find free udemy courses & udemy free coupon code to help you learn new thing for free of cost

Join Now For Daily updates on Free courses

Join Now For Free Courses Updates..

Copyright © 2021 ∘ Still Discount

Still Discount
Logo