[100%OFF]Photoshop CC’yi Tasarım Mühendisinden öğrenin! | Photoshop

⏱ Duration7 saat
❤ Rating: out of 5.0
📢 language:Türkçe
🎯 Platform: udemy

$59.99

📌Notice for our visitors in India::
Udemy has restricted Coupons for Indian users. If Coupons are not working for you, Use VPN to change your country, and use incognito mode to clear cookies then go to the course through our website. 👍

🛠 Requirement

GereksinimlerPhotoshop CC 2019’un yüklü olması gerekir.Fotoğrafçılıktan ve grafik tasarımdan anlamanız faydalı olacaktır, ancak şart değildir.Pc nizin i5 veya üstü, ram’inizin 6 gb veya üstü, monitörünüzün 21” veya üstü ölçüde olması tavsiye edilir.

🤔The course targeted for:

Grafik tasarımına meraklı ve öğrenmek isteyen kimseler!
Photoshop’u sıfırdan öğrenmek isteyen veya geliştirmek isteyen herkes!

🧾what you will learn:

Photoshop CC 2019’un yüklü olması gerekir.Fotoğrafçılıktan ve grafik tasarımdan anlamanız faydalı olacaktır, ancak şart değildir.Pc nizin i5 veya üstü, ram’inizin 6 gb veya üstü, monitörünüzün 21” veya üstü ölçüde olması tavsiye edilir.

👨‍🏫Instructor

Oluşturan Alp Timuçin Koçak
4,5 Eğitmen Puanı16.476 Yorum129.647 Öğrenci15 Kurs
                🎁 Coupon Code: KULUZ12

📚 Description

İleri seviye fotoğraf düzenleme ve raster imaj alma/düzenleme programı olan Photoshop’u A’dan Z’ye öğreneceğiniz bu eğitimin sonunda, sosyal medyanız için inanılmaz fotoğraflarlar oluşturup, iş sunumlarınızdan, kendi düğün fotoğraflarınızı düzenlemeye kadar bir çok alanda Photoshop’un sınırsız dünyasının imkan ve kabiliyetlerinden faydalanabilir hale geleceksiniz! Bir görsel üzerinde ‘bu kadar çok hayalgücü konuşturulabilir mi?’ diyeceksiniz, çünkü bu program ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok! Grafik tasarımla herkesin uğraşması gerektiği bir dönemden geçiyoruz. Elinizdeki güçlü araç ile, kimseye ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz! Logo tasarımından, sunum hazırlamaya varan geniş bir skalada, iş hayatınızı kolaylaştıracak bir çözüm sunuyorum. Videolar sürekli olarak güncellenmektedir, bu sayede her daim güncel ve zengin içerikten yararlanabileceksiniz, sorularınıza 10 saat içinde cevap veriyorum, interaktif bir eğitimin tadını çıkarın!

Bulut tabanlı bir yazılım olan PS sayesinde, genel kültürünüz de artacaktır. Renklerin uyumu, tasarımın simetrikliği, fotoğrafın incelikleri ve kompozisyonu gibi konularda da işinize yarayacak çok sayıda bilgi bu eğitimde verilmektedir. Estetik kaygıların fonksiyonel çözümlerle dikkate alınması, bu kursu bir tasarım mühendisinden alıyor olduğunuzu size hissettirecektir.

Photosop raster image düzenleme programıdır, ancak vektörel programlarla birlikte data alıp vermede de kullanılabilir, bu anlamda AI ve CorelDraw programları ile nasıl ortak çalışılacağı da bu eğitimde ele alınacak konulardan biridir. Programlar arası disipliner çalışma mantığını da bu sayede oturtmuş olacaksınız.

About Us

 We find free udemy courses & udemy free coupon code to help you learn new thing for free of cost

Join Now For Daily updates on Free courses

Join Now For Free Courses Updates..

Copyright © 2021 ∘ Still Discount

Still Discount
Logo