[100%OFF]CJ Dropshipping Ebay Selling Etsy Amazon Shopify Wholesale

⏱ Duration9,5 saat
❤ Rating: out of 5.0
📢 language:Türkçe
🎯 Platform: udemy

$199.99

SKU: 4367416 Category: Tags: , , ,
📌Notice for our visitors in India::
Udemy has restricted Coupons for Indian users. If Coupons are not working for you, Use VPN to change your country, and use incognito mode to clear cookies then go to the course through our website. 👍

🛠 Requirement

GereksinimlerAccess to a computer with an internet connection.Willing to LearnTemel gereksinimler bir bilgisayar/dizüstü bilgisayar, İnternet bağlantısı, not defteri veya benzeri bir metin düzenleyici ve isteğe bağlı olarak Excel gibi bir elektronik tablo programı veya Google docs gibi ücretsiz bir alternatiftir.Öğrencilerin bu kursa başlamadan önce herhangi bir çevrimiçi satış bilgisine veya deneyimine ihtiyaçları yoktur. Ancak, temel bilgisayar ve İnternet becerileri bir gerekliliktir.Amazon FBA işleriyle pasif bir gelir elde edin!Kesinlikle Tecrübe Gerektirmez. Temel Bilgilerden başlayacağız ve 6 / 7 Figürlü bir İş yürütmeye kadar İlk Ürününüzü Bulmak ve başlatmak için bilginizi kademeli olarak artıracağız… Her şey yolunda!Hayatınızı / İşinizi İyileştirmeye Yönelik Olumlu Bir Tutum ve Arzu

🤔The course targeted for:

notthing

🧾what you will learn:

Access to a computer with an internet connection.Willing to LearnTemel gereksinimler bir bilgisayar/dizüstü bilgisayar, İnternet bağlantısı, not defteri veya benzeri bir metin düzenleyici ve isteğe bağlı olarak Excel gibi bir elektronik tablo programı veya Google docs gibi ücretsiz bir alternatiftir.Öğrencilerin bu kursa başlamadan önce herhangi bir çevrimiçi satış bilgisine veya deneyimine ihtiyaçları yoktur. Ancak, temel bilgisayar ve İnternet becerileri bir gerekliliktir.Amazon FBA işleriyle pasif bir gelir elde edin!Kesinlikle Tecrübe Gerektirmez. Temel Bilgilerden başlayacağız ve 6 / 7 Figürlü bir İş yürütmeye kadar İlk Ürününüzü Bulmak ve başlatmak için bilginizi kademeli olarak artıracağız… Her şey yolunda!Hayatınızı / İşinizi İyileştirmeye Yönelik Olumlu Bir Tutum ve Arzu

👨‍🏫Instructor

Oluşturan Akin Yilmaz
4,4 Eğitmen Puanı1.628 Yorum44.559 Öğrenci39 Kurs
                🎁 Coupon Code: FC30AF5CDC374B37FA44

📚 Description

2021 yılında hala ticarete başlamadıysan bu kurs tam sana göre. Ben Akın Yılmaz, takım arkadaşlarımla beraber sizlerin ticaretinizi geliştirmenizi ve internet üzerinden gelir elde edebilmeniz için sizlere Udemy üzerinden Ücretisiz eğitimler hazırlıyoruz. Temel ticaret mantığını anlamak ve kendinizi e-ticaret alanında geliştirmek için lütfen bu kursa ve Akın Yılmaz kanalına göz atın. Buralarda sahip olmasını isteyeceğiniz çok kıymetli bilgiler var. Ve siz bu bilgileri edinmelisiniz. Artık kendi paranızı kazanma vaktiniz geldi. Tek yapmanız gereken aksiyon alıp artık başlamak ve ticaretinizi geliştirmek.

Bana nasıl ulaşırsın?

Bu, dışarıdaki tüm sosyal medya bağımlıları için. En çok hangi platformu kullanırsanız kullanın, benimle bağlantı kurduğunuzdan emin olun  ve Merhaba, Ben gerçek bir insanım ve öğrencilerle bağlantı kurmayı seviyorum dediğinizden emin olun.

Projelerim, İşlerim, Yaşam Biçimlerim ve Seyahatlerim hakkında güncel kalabileceğiniz yer burasıdır. Kursla ilgili sorularınız varsa bunları şimdilik kesinlikle Udemy’de tutun. Çoğu zaman, bu kurstaki tüm öğrencilerin bölgedeyseniz katılmaları için bir Youtube hakkında gönderi paylaşırım!

Youtube Kanalıma abone olsaydın bu benim için dünya anlamına gelir ve beni çok mutlu eder, beni tanımanın en iyi yolu bu!

Youtube Kanalıma Abone Olun ve Değerli Bilgilere Sahip Olun- Akın Yılmaz

Aylık Gelir Kazançları Burada: Aylık Gelir Raporlarımı, kendimi sorumlu tutmak ve başkalarına sadece çalışırsanız ve inşa ederseniz neyin mümkün olabileceği konusunda ilham vermeye yardımcı olmak için paylaşıyorum. Neyin kar olarak kaldığını görmek için TÜM işlerim ve harcamalarım için kazancımı nasıl kırdığımı görün. Her hafta Youtube bir den fazla video yüklüyorum ki sizlerde bilinçlenin ve kendi ayaklarınızın üstünde durun.

Günlük Vloglar Burada: Hayat tarzımı görebileceğiniz günlük bir VLOG’um da var, ister dünyayı dolaşıyor ister evden çalışıyorum.

About the Course

Everything you have to know about eBay business from A to Z

Week 1: Dropshipping Introduction

Week 2: What Do You Need To Get Started?

Week 3: Product Research and Analysis

Week 4: First Product In your Shop

Week 5: Tactics You Should Know While Growing Your Business

Week 6: Things to Do for the First Sale

Week 7: Customer Service and Other Issues

Week 8: Virtual Assistant Rental

The Complete eBay Dropshipping Academy

About Us

 We find free udemy courses & udemy free coupon code to help you learn new thing for free of cost

Join Now For Daily updates on Free courses

Join Now For Free Courses Updates..

Copyright © 2021 ∘ Still Discount

Still Discount
Logo