[100%OFF]Bana Sunum Demeyin!

⏱ Duration1 saat
❤ Rating: out of 5.0
📢 language:Türkçe
🎯 Platform: udemy

$19.99

📌Notice for our visitors in India::
Udemy has restricted Coupons for Indian users. If Coupons are not working for you, Use VPN to change your country, and use incognito mode to clear cookies then go to the course through our website. 👍

🛠 Requirement

GereksinimlerEğitimimizin gereksinimleri: Eğitimi izleyebileceğiniz bir cihaz yeterli 🙂

🤔The course targeted for:

“Artık standart eğitimlerden bıkmıştım ama bu gerçekten sıra dışı bir eğitimdi.” , “Eğitimde eğlence de oluyormuş.”, “Sunuma hiç bu açıdan bakmamıştım.”, “Bu eğitim sağladığı farkındalıkla sunumu hayatımın her alanında daha etkin kullanacağım.” demek isteyenler için eğitimimizi hazırladım.

🧾what you will learn:

Eğitimimizin gereksinimleri: Eğitimi izleyebileceğiniz bir cihaz yeterli 🙂

👨‍🏫Instructor

Oluşturan Ali Burak Ulus
5,0 Eğitmen Puanı2 Yorum303 Öğrenci1 Kurs
                🎁 Coupon Code: C15B6EB59F555C48AA7E

📚 Description

“Bana Sunum Demeyin” eğitimi hem yüz yüze hem de online platformlarda katılımcılarıyla buluştu. Her defasında eğitimi organize ettiğimiz arkadaşlar ne anlatacağımı sordular. “İz bırakacak sunumlar yapabilmeleri için katılımcılara yol haritası çizeceğim.” dediğimde adı neden o zaman “sunum teknikleri değil?” dediler. Onlara hikayemle yanıt verdim.

2007 yılında 5 arkadaşımla sunum görevi aldık. Arkadaşlarla birlikte kıvranmaya başladık. Hazırlığı birlikte yapacaktık ama sunumu kim yapacaktı. Belirli bir süre iç çekişmeler yaşadıktan sonra, sesi az çıkan arkadaşı sunum yapması için ikna ettik. Acaba bizi sunumdan bu kadar çekindiren neydi? Tabii ki topluluk karşısında konuşmaktan korkuyorduk. Bu nedenle eğitimin ismi,  “sunumda başarının sırları” ya da “sunum teknikleri” gibi isimler olmadı. “Bana Sunum Demeyin” oldu.

Tohumun yeşermesi kolay değildir. Sırasıyla, toprağı çapalamalı, tohumu ekmeli, gübresini sermeli ve sulamalısınız. Ne zaman tohum yeşerir sonrasında ürün verirse mutlu olursunuz. Ben de eğitimimizin video formatında ortaya çıkması için çok çaba sarf ettim. Amacım sizler için özgün, “Ali Burak Ulus” tarzında bir eğitim hazırlamaktı. Hayalini kurduğum, her adımında beni heyecanlandıran eğitimimiz, içime sindi ve sizlerle buluştu. Gerçekten çok mutluyum. 

Eğitimimizi, ben de sunumun doğrularıyla çelişmeden hazırladım. Görsel nasıl kullanılır, yazı nasıl kullanılır, animasyon nasıl kullanılır dikkat ettim. Bir videoyu defalarca çektim. Metni bir kenara koyup oradan okumak kolaydı. Ama, sizler karşımdaymışsınız gibi bir ortam oluşturup sizlere anlattım. Sonuç olarak, eğitimimizi sırf bir eğitim olsun düşüncesiyle hazırlamadım. Amacım sizlere faydalı bir eğitim ortaya koymaktı ve bunu başardığıma inanıyorum.

Sizlerle buluşursak, eğlenceli ve farklı bir eğitim deneyimi yaşayacağınıza inanıyorum. Çünkü, “Bana Sunum Demeyin” beni hiç mahcup etmedi.

About Us

 We find free udemy courses & udemy free coupon code to help you learn new thing for free of cost

Join Now For Daily updates on Free courses

Join Now For Free Courses Updates..

Copyright © 2021 ∘ Still Discount

Still Discount
Logo